Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler? Yanlış Bilinenler!

Kadınlar, erkeklerden ne ister, beklentileri nedir? Erkeklerin bu kadar kaygılanmasını gerektirecek ne gibi detaylar var? İlişkide boy veya kilo önemli mi? Cinsellik konusunda ki çekinceler bir engel mi? Cinsel beklenti içine girmek ve bu durumu yansıtmak kadınları rahatsız eder mi? Maddi olarak karşı tarafın isteklerini karşılamakta güçlük çekeceğimiz endişesini abartıyor muyuz? Kadınlara karşı çok mu çocukça davranıyoruz, tavrımızı daha erkeksi hale mi getirmeliyiz? Sadece süper zeki olmak, işlere kolay çözümler üretebilmek ve hayat kurtaran bilgilere sahip olmak hepsine bedel mi?

mutlu bir sevgili fotoğrafı
Birlikte duran mutlu bir genç çiftin portresi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Biz erkekler kadınların ne istediğini tam olarak bildiğimizi zannediyoruz. Fakat olayları bir kadının gözünden görmeye başladığınızda fark edeceksiniz ki; odaklandığınız şeyler kadınların sizden etkilenmesini sağlamayacak, aksine onları sizden uzaklaştıracak.

Hemen açıklıyorum!

bir adam kadınla birlikte
bir adam kadınla birlikte

1. Aşırı Fit Olmak

Pek çok erkek aşırı fit olmaya çalışıyor. Bakın şimdi; sağlıklı olmak, kendiniz için antrenman yapıp özgüveninizi arttırmakta hiçbir sıkıntı yok. Ama sadece kas ve deriden ibaret olma noktasına gelirseniz, ve de bunu yalnızca kadınlar için yapıyorsanız vaktinizi boşa harcıyorsunuz demektir. Eğer kendinizi sınayıp sınırlarınızı zorlamak istiyorsanız kim tutar sizi! Fakat amacınız kadınları etkilemekse yaptığınız şey faydasız. Kadınların çoğu hafif sportif ama azıcık da göbekli bir vücudu beğeniyor, bu yüzden de bu vücut tipi son zamanlarda çok popülerleşti.

Size güzel bir örnek vereyim; Chris Bumstead. Adam estetik bir görünüm için tam ayarında. Yani ideal bir vücut istiyorsanız bu adamı örnek alın, hatta gidip adamın Instagram ve TikTok hesabına göz atın. Yorumları incelediğinizde hepsinin erkek olduğunu göreceksiniz. Resmen bu adamı öve öve bitiremeyen erkekler var. Özetle, diğer erkeklerin sizi övmesini istiyorsanız, evet, hedefiniz aşırı fitleşmek olsun. Bakın, Chris abimiz bunu kendisi de sevdiği için yapıyor, zorlayıcı bir spor olarak görüyor. Ama siz siz olun, kendinize yanlış hedefler koymayın, çünkü kadınlar böyle şeyler istemiyor.

2. Pahalı Kıyafetler Giymek

Erkeklerin çoğu kadınları etkilemek için pahalı ve marka kıyafetler giymesi gerektiğini düşünüyor. Benimsemeniz gereken iki nokta var: Birincisi, çoğu kadın giydiğiniz Off-White veya McQueen markalarını farkına bile varmayacak. İkincisi, marka kıyafetlerinizi fark eden kadınlar, özellikle de uzun süreli ciddi ilişki arayanlar, çocukça şeylere para harcadığınızı düşünüp sizi yargılayabilirler.

Kıyafetleriniz aşırı dikkat çekmeden ve de fiyatları cebinizi yakmadan tarz giyinebilen bir erkek olun. Hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli giyinerek karşı cinsi etkileyebilirsiniz. Biraz sade bir tarzınızın olması lazım, gelin görün ki benim dolabımda da bu gibi kıyafetler var. Sade ve aynı zamanda şık görünmek varken neden üzerinde kocaman logoları olan şeyler giyesiniz ki? Sizi 4-5 yıl idare edebilecek sportif kıyafetler öncelikli tercihiniz olabilir.

3. Çocuksu Olmak

Pek çok erkek kadınlara kaba davranmanın onları etkileyeceğini düşünüyor. Olay aslında tam olarak öyle değil. Kadınlar, kibar erkeklerden hoşlanmadıklarını söylediklerinde; yaptığı iyiliğin karşılığını bekleyen erkekleri kast ediyorlar, genellikle de cinsel beklentilerde bulunan erkekleri. Cinsel beklenti içerisine girmek kadınları, hatta herkesi rahatsız eden bir durum. Sırf çevre edinmek için popüler çocuğa yalakalık yapan veya hayatta bir yerlere gelebilmek için patronunun dibinden ayrılmayan insanları bir düşünün. Birilerine kibar davranarak karşılığında iyilik bekleyen kişilerin yanında olmayı kadınlar da dahil kimse istemez. İşte bu yüzden kadınlar genellikle karşılık bekleyen erkekler yerine hiçbir şeyi umursamayan erkekleri tercih ediyor.

4. Kadınların Para Avcısı Olduğunu Düşünmek

Hem evet hem de hayır diyebiliriz. Şimdi, şunu bir açıklığa kavuşturalım; kadınlar doğası gereği hipergami yani kendisinden daha yüksek kast veya sosyal statüye sahip bir eşle evlenmeye meyilli varlıklardır. İlk insanlardan bu yana biyolojik ve sosyolojik yapıdan bakacak olursak, kadınların kaybedecek daha çok şeyi var. Örneğin hamilelik döneminde hem ekonomik açıdan hem iş alanında hem de flört sürecinde zorlanabiliyorlar. Bu sebeple kadınlar doğaları gereği hem kendisinin hem de çocuğunun hayatta kalma şansını arttırabilen en iyi eşi seçmek isterler. İşte burada devreye kaynaklar giriyor. Evet, para önemli, en azından devamlı olarak kendinizi geliştirebilecek bir azme sahip olmak önemli. Çünkü bu azim, sizi akranlarınızın arasında öne çıkarıp “en iyi eş” statüsüne getirecek olan şey.

Böyle bir hayat görüşünü benimsediğinizde aynı zamanda sizin de kendinize eş seçebilme ihtimaliniz artıyor. İşte bu seviyeye ulaştığınızda hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak sadık, size destek çıkan ve sizi motive eden bir eş seçebilirsiniz.*Aşının etkisini hissetmeye başladık. Aşılama programının hastane yükümüzün sabit seyri ve hastalığın şiddetinin azalması hususunda hissedilir bir etkisi olduğunu memnuniyetle izliyoruz.

5. Süper Zeki Olmak

Mantıklı konuşabilen, yaratıcı ve sorun çözebilen biri olabilecek kadar zeki olmanız gerekiyor, bu noktada hepimiz hemfikiriz. Fakat bu durum, kendinizi özgüvensiz hissettiğinizde kadınlarla aşağılayıcı bir biçimde konuşabilirsiniz anlamına gelmiyor. Erkeklerin çoğu bu hatayı yapmakta. Bir kadınla konuşurken kendinizi aşağı seviyelerde veya alt rütbede hissedip, karşınızdakini küçümseyerek konuştuğunuzda daha zeki, akıllı ve çekici olmuyorsunuz. Tam aksine, bu davranışınız kibirli ve küstah biri olarak görünmenize sebep olur.

6. Fiyakalı Bir Arabaya Sahip Olmak

Zamanında bu durumu bir deney yaparak kanıtladım ve videosunu paylaştım. Bir tarafta pahalı arabası olan diğer tarafta da sıradan arabası olan iki grup erkeği bir kadın grubuyla tanıştırdım. Erkeklerin hepsi de kadınlar tarafından aynı derecede sınıflandırıldı. Range Rover veya G Wagon gibi popüler bir marka olmadıkça, çoğu kadın arabaların piyasa değerini bilmiyor. Çoğu zaman orta düzeyde bir araba temiz olduğu sürece gayet yeterlidir. Bakın, bunu size bir erkek olarak söylüyorum: Aklınıza gelen pahalı arabaların neredeyse hepsine zamanında sahip oldum. Arabanızdan etkilenen tek kişiler, diğer erkekler. Onlar da ara gaz vermeniz için sizi coşturuyor, sadece o kadar.

7. Fazlasıyla Tatmin Etmeye Çalışmak

Cinsel ilişkiye girdiğinizde partnerinizi tatmin edemeyeceğiniz hissine kapılmayın. Çoğu erkek internetteki yanlış bilgiler nedeniyle kendini yetersiz veya özgüvensiz hissedebiliyor. Aslında yapmanız gereken partnerinizle konuşarak ilişki sırasında ne gibi şeylerden memnun olacağını öğrenmek.

46
mutlu
Mutlu
12
_zg_n
Üzgün
7
sinirli
Sinirli
4
_a_rm_
Şaşırmış
6
vir_sl_
Virüslü
Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler? Yanlış Bilinenler!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site reCAPTCHA ve Google tarafından korunmaktadır Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları uygula.

Giriş Yap

6 Yorum

 1. Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune kitabı oluşturmak üzere bir yazı galerisini alarak karıştırdığı 1500\’lerden beri endüstri standardı sahte metinler olarak kullanılmıştır.

  Cevapla
 2. üzücü

  Cevapla
 3. 2 sene önce

  deneme yorumu @admin

 4. deneme

 5. Uyduyddu

Giriş Yap

Fazla Merak ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!